صادرات لیمو

اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

آنچه که در این مقاله خواهید خواند؟

 

صادرات لیمو شرکت بین المللی میعاد پژوهان دادآفرین

صادرات لیمو، یکی از مهم‌ترین فعالیت‌های تجاری در صنعت کشاورزی می‌باشد. لیمو، به عنوان یک محصول پرطرفدار و بازاریابی‌پذیر، در بسیاری از کشورها مورد استقبال قرار می‌گیرد. با استفاده از تولیدات بالا در ایران، صادرات لیمو از طریق شرکت‌ها و تولیدکنندگان معتبر صورت می‌گیرد. این شرکت‌ها با توجه به استانداردهای بین‌المللی در مورد کیفیت، بسته‌بندی و حمل و نقل، لیمو را به دست مشتریان خارجی در شرایط بهینه و با حفظ کیفیت تحویل می‌دهند. صادرات لیمو ایران نه تنها به توسعه صنعت لیموکاری کمک می‌کند، بلکه به تقویت ارزش افزوده و ارزش صادراتی کشور نیز سهم مهمی دارد.

صادرات لیمو

خواص لیمو صادراتی

درخت لیمو از خانواده مرکبات است،میوه ای سرشار از ویتامین Cکه علاوه بر آب از پوست و گوشت آن نیز استفاده می شود؛ اما لیمو ها را بیشتر به منظور آب آنها پرورش می دهند.

صادرات لیمو

لیمو حاوی مقدار زیادی اسید سیتریک است که موجب طعم ترش آن می گردد.
لیمو مصارف دارویی بسیاری دارد. این گیاه در طب سنتی در درمان رماتیسم، نقرس، چاقی، سرماخوردگی و افسرگی نقش بسیار مهمی دارد و همچنین باعث بالا بردن ایمنی بدن و کاهش فشار خون نیز میشود.
میوه ی ارزشمندی که اکثر متخصصین تغذیه به مصرف فراوان آن اشاره کرده اند و هضم غذا را آسان می کند.

ارزش اقتصادی صادرات لیمو

با توجه به استقبال جهانی رونق صادرات آن در جهان بالاست و سهم صادرات لیمو در بازار جهانی بیش از 4 میلیارد دلار است.
که بزرگترین کشورهای صادر کننده اسپانیا،مکزیک و هند هستند.
رشد صادرات لیمو در 5 سال اخیر بیش از 26 درصد رشد را نشان می دهد.
در ایران نیز تولیدکنندگان این محصول با بکارگیری اصول بازاریابی و بسته بندی توانسته اند به بازارهای بین المللی محصولات خود را صادر کنند.

لیموی صادراتی میعاد پژوهان

شرکت بزرگ و بین المللی میعاد پژوهان داد آفرین با علم به این موضوع پیشگام در این عرصه بوده و با جذب و استخدام نخبه های دانشگاهی و تحت کنترل قرار دادن باغ های بزرگ لیمو سعی در ارتقا سهم ایران در صادرات این میوه داشته است.
از تمامی مراحل کاشت،داشت و برداشت این محصول در زمان های خاصی نمونه برداری می شود و در واحد کنترل کیفیت مورد ارزیابی قرار می گیرد.

 

این شرکت در مرحله اول سعی در تسخیر بازارهای همسایه داشته و با توجه به ظرفیت و کیفیت بالای محصولات شرکت در صدد رخنه در بازارهای دور دست را داشته که تقاضای خرید کشورهای بزرگ از این شرکت گواه این مطلب است.

شرکت میعاد پژوهان با دارا بودن بزرگترین تکنولوژی روز بسته بندی ودارا بودن بالاترین استانداردهای نگه داری پیشرو در صادرات این محصول می باشد.
با شرکت میعاد پژوهان داد آفرین با اطمینان به خاورهای دور و نزدیک ورود کنید و کار صادرات خود را به دست شرکت بین المللی میعاد پژوهان دادآفرین بسپارید.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

×