واردات خودروهای کار کرده

اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

آنچه که در این مقاله خواهید خواند؟

آیین‌نامه واردات خودروهای کارکرده سریع‌تر تدوین‌ شود

رئیس مجلس گفت: تایید شورای نگهبان به طرح مجلس جهت واردات خودروهای کار کرده، زمینه‌‌‌ رفع انحصار از بازار خودرو را فراهم کرد. خدا را شاکر هستیم که تصویب این قانون، در روزهای گذشته قیمت‌ها را در بازار خودرو شکست.
به گزارش اسپوتنیک به نقل از تسنیم، محمدباقر قالیباف رئیس مجلس شورای اسلامی در جلسه علنی امروز یکشنبه 25 تیرماه، قوه مقننه در نطق پیش از دستور گفت: مجلس شورای اسلامی مطالب بیانیه مشترک کشورهای حاشیه خلیج فارس و روسیه در خصوص جزایر سه‌گانه ایرانی را قویا رد می‌کند.
به همسایگان ایران از جمله روسیه اعلام می‌کنیم که حفظ ثبات و توسعه‌ اقتصادی منطقه تنها بر مبنای رعایت اصول حسن همسایگی از جمله احترام به تمامیت ارضی کشورمان میسر است.
رئیس مجلس شورای اسلامی گفت: همچنین تایید شورای محترم نگهبان به طرح مجلس جهت واردات خودروهای کار کرده، زمینه‌‌‌ رفع انحصار از بازار خودرو را فراهم کرد. خدا را شاکر هستیم که تصویب این قانون، در روزهای گذشته قیمت‌ها را در بازار خودرو شکست.

تداوم این امر نیازمند توجه مسئولان وزارت صمت است تا قانون واردات خودروهای کارکرده به سرنوشت قانون پیشین واردات خودروها دچار نشود. لذا ضروری است وزیر محترم صمت، هر چه سریعتر نسبت به تدوین آیین‌نامه اجرایی این قانون با تعرفه‌ای دقیق اقدام کند تا شاهد ریزش بیشتر قیمت‌ها و جلب رضایت مردم باشیم.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

×